Sabit Beton Santralleri

MRM Beton Santralleri

Sabit Beton Santrali

Sabit Beton Santrali

Beton santrali, çimento, agrega, su ve kimyasal/mineral katkıları belli oranlarda karıştırıp beton haline getiren üretim tesisleridir. Genel olarak mobil ve sabit olmak üzere iki tip beton santrali vardır. Sabit beton santrali zemin üzerine sabitlenmiş bir beton santrali türüdür. Mobil santraller gibi taşınabilir özelliği yoktur. Büyük ölçekli beton üretimi gerektiren inşaat projelerinde kullanılırlar. 

Sabit Beton Santrali Çeşitleri

MRM bünyesinde üç farklı sabit beton santrali bulunmaktadır. Bu modeller ürettikleri beton kapasitesine göre adlandırılmaktadır.

  • MRM 135S: Saatte 135 m3’e kadar beton üretme kapasitesine sahiptir.
  • MRM 160S: Saatte 160 m3’e kadar beton üretme kapasitesine sahiptir.
  • MRM 180S: Saatte 180 m3’e kadar beton üretme kapasitesine sahiptir.

Ürün Detayları

Sabit Beton Santrali & Avantajları

  • Uzun saatler çalışabilir ve yüksek çalışma performansına sahiptir.
  • Yüksek beton kapasitesine sahiptir.
  • Altyapı projeleri için idealdir.
  • Uzun süreli projelerde kullanıma uygundur.

Sabit Beton Santrali Nasıl Çalışır?

Sabit beton santrali temel olarak  agrega bunkeri, tartı bandı, transfer bandı, beton mikseri, çimento silosu ve otomasyon sisteminden oluşur. 

Agrega bunkeri; farklı tip ve ölçülerde kum ve çakılın depolandığı haznedir.  

Tartı bandı; bunkerden gelen agreganın tartıldığı ve transfer bandına taşındığı hazneli banttır. 

Transfer bandı; tartılmış ve oranları ayarlanmış agreganın miksere taşındığı banttır. 

Çimento silosu; çimentonun depolandığı ve miksere helezon yardımıyla taşındığı haznedir. 

Beton mikseri; Çimento, agrega, su ve katkı maddelerini karıştırarak beton haline getiren ve bu betonu transmikser aracına dolduran makinedir.

Bütün bu işlemler yukarıda verilen sıra ile gerçekleşir. Bu farklı makinelerin uyum içinde çalışmasını, istenilen reçetede beton üretilmesini, katkı oranlarının doğru olmasını otomasyon sistemi sağlar. Genel olarak sabit beton santrali bu şekilde çalışır.

Projelerimiz

İstanbul Mobil Santral Projesi

Nevşehir Sabit Santral Projesi

Cezayir Sabit Santral Projesi

Irak Mobil Santral Projesi

Neden MRM?

MRM Misyon

MRM Beton Santralleri için hazır beton santrali demek, kaliteli üretimden başarılı bir kuruluma, satış sonrası eğitimden servis hizmeti ve yedek parça teminine kadar olan çok geniş bir süreci kapsar. MRM, tüm bu süreçlerde müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak onları memnun etmeyi ve gönüllerini kazanmayı amaçlar. Sorunun bir parçası olmak yerine oluşabilecek sorunları en hızlı biçimde ve en doğru şekilde çözmeyi hedefler. Tüm müşterileriyle güvene dayalı, kalıcı ve samimi ilişkiler oluşturmaktır.

MRM Vizyon

MRM Beton Santralleri, sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve büyümeyi ilke edinmiştir. Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen koyduğu hedeflere başarıyla ulaşmıştır. Orta vadede  ihracat rakamlarını daha da artırarak ülke ekonomimize daha fazla katma değer sağlamak öncelikli hedefidir.

Satış öncesi ve sonrası uyguladıkları iş politikalarında kalite, çevre ve sağlık ve güvenlik ile tüm katılımların katılımıyla gelişim ve sürekli gelişim sağlayan bir yönetim anlayışı benimsemiştir.

Üretim kalitesi ve engin tecrübesi, sahadaki uzmanı ve güçlü makine parkuru sayesinde elde ettiği yüksek ürün sayesinde, en ağır koşullarda sorunlara neden olmayan bitkiler üretmektedir. Düşük işletme maliyeti ve yüksek verime sahip entegre bir şekilde çalışırlar.

Sektöründe kendi alanında en uzmanlaşmış firma olup, yalnızca hazır beton santralleri ve yan ürünleri üretimi hedefi olarak benimsemiştir. Kurduğu Ar – Ge ve Ar – Ge uzman birimleri ile ürünlerini düzenli olarak geliştirmekte ve geliştirmektedir.

Öngörülen müşterinin ihtiyaç ve taleplerine tam anlamıyla cevap veren misyonuyla oluşturduğu üretim ve hizmet politikasını en iyi şekilde uygular.

Satış sonrası servis hizmeti vererek ve yedek parça temin ederek ortaya çıkabilecek her türlü sorunu derhal çözme yeteneğine sahiptir.

Müşteri taleplerine göre üretim, sevkiyat, montaj gibi işlemleri organize eder ve sorunsuz şekilde yönlendirir.

Tüm nedenlerden başka, müşteri memnuniyeti ve gönül kazanma arzusu, güvene dayalı samimi ve kalıcı ilişkiler kurma arzusu, sunduğu hizmetlerin daima arkasında durma arzusu, MRM Beton Santrali ile çalışmak için daha fazla neden.

tr_TRTurkish
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.