Mobil Beton Santralleri

MRM Beton Santralleri

Mobil Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

MRM Mobil Beton Santralleri maksimum hareket kabiliyeti, hızlı kurulum & optimum verimlilik sağlamaktadır.

Mobil beton santralleri taşınabilir özelliğe sahip olan beton santralleridir. Bu sayede hızlı ve kolay kurulumu sağlanmaktadır.

Üretim kapasitesi, mikser türü, mikser motor gücü, beton boşaltma bandı gibi birçok faktöre göre farklı mobil beton santral modeli mevcuttur.

Mobil beton santrallerinin kurulumu kolay olduğu gibi sökümü de kolaydır. Bu yüzden kısa süreli projeler için tercih edilmektedir.

Mobil Beton Santrali Nedir?

Mobil beton santrali, çoğu zemin üzerine kurulabilen ve beton üretmek için kullanılan taşınabilir bir ekipman parçasıdır. Taşınabilir olduğu için, inşaat alanı içerisinde veya dışında ihtiyaç duyulan yere taşınabilir ve beton üretmeye başlar.

Betonsuz bir inşaat projesi düşünülemez. Beton; çimento ve kireç gibi bağlayıcı malzemeler, agrega adı verilen kum, çakış, taş, tuğla kırığı vb. malzemelerin, su ve diğer katkı maddelerinin karıştırılmasıyla oluşmaktadır. Betonun kalitesi bu malzemelerin karışım oranına bağlıdır. 

Bu yüzden bütün mobil beton santrallerinde su, çimento ve agrega haznesi olması gerekmektedir. Bu haznelerin boyutu ve tipi mobil beton santralinin türüne göre değişmektedir. 

Mobil Beton Santrali & Avantajları

Mobil beton santrallerini sabit beton santrallerine göre daha avantajlı hale getiren faktörler vardır. Bunlardan bazıları:

  • Kurulumu kolay ve hızlıdır. 
  • Sökümü kolay ve hızlıdır. 
  • Taşıması kolaydır.

Projelerimiz

İstanbul Mobil Santral Projesi

Nevşehir Sabit Santral Projesi

Nevşehir Sabit Santral Projesi

Irak Mobil Santral Projesi

Antalya Mobil Santral Projesi

Malatya Mobil Santral Projesi

Neden MRM?

MRM Misyon

MRM Beton Santralleri için hazır beton santrali demek, kaliteli üretimden başarılı bir kuruluma, satış sonrası eğitimden servis hizmeti ve yedek parça teminine kadar olan çok geniş bir süreci kapsar. MRM, tüm bu süreçlerde müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak onları memnun etmeyi ve gönüllerini kazanmayı amaçlar. Sorunun bir parçası olmak yerine oluşabilecek sorunları en hızlı biçimde ve en doğru şekilde çözmeyi hedefler. Tüm müşterileriyle güvene dayalı, kalıcı ve samimi ilişkiler oluşturmaktır.

MRM Vizyon

MRM Beton Santralleri, sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve büyümeyi ilke edinmiştir. Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen koyduğu hedeflere başarıyla ulaşmıştır. Orta vadede  ihracat rakamlarını daha da artırarak ülke ekonomimize daha fazla katma değer sağlamak öncelikli hedefidir.

Satış öncesi ve sonrası uyguladıkları iş politikalarında kalite, çevre ve sağlık ve güvenlik ile tüm katılımların katılımıyla gelişim ve sürekli gelişim sağlayan bir yönetim anlayışı benimsemiştir.

Üretim kalitesi ve engin tecrübesi, sahadaki uzmanı ve güçlü makine parkuru sayesinde elde ettiği yüksek ürün sayesinde, en ağır koşullarda sorunlara neden olmayan bitkiler üretmektedir. Düşük işletme maliyeti ve yüksek verime sahip entegre bir şekilde çalışırlar.

Sektöründe kendi alanında en uzmanlaşmış firma olup, yalnızca hazır beton santralleri ve yan ürünleri üretimi hedefi olarak benimsemiştir. Kurduğu Ar – Ge ve Ar – Ge uzman birimleri ile ürünlerini düzenli olarak geliştirmekte ve geliştirmektedir.

Öngörülen müşterinin ihtiyaç ve taleplerine tam anlamıyla cevap veren misyonuyla oluşturduğu üretim ve hizmet politikasını en iyi şekilde uygular.

Satış sonrası servis hizmeti vererek ve yedek parça temin ederek ortaya çıkabilecek her türlü sorunu derhal çözme yeteneğine sahiptir.

Müşteri taleplerine göre üretim, sevkiyat, montaj gibi işlemleri organize eder ve sorunsuz şekilde yönlendirir.

Tüm nedenlerden başka, müşteri memnuniyeti ve gönül kazanma arzusu, güvene dayalı samimi ve kalıcı ilişkiler kurma arzusu, sunduğu hizmetlerin daima arkasında durma arzusu, MRM Beton Santrali ile çalışmak için daha fazla neden.

tr_TRTurkish
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.