Kompakt Beton Santralleri

MRM Beton Santralleri

Kompakt Beton Santrali

Kompakt Beton Santrali Nedir?

Kompakt beton santralleri, modüler bir tasarıma sahip olan, konteynerlerle taşınabilen, sahada az yer kaplayan yapısı sayesinde kısa bir sürede kurulabilen beton santralidir.

Mobil beton santrallerinin hareketliliği ve sabit beton santrallerinin performansı birleştirerek, dar çalışma mekanlarında yüksek performanslı hazır beton üretimi yapmak için kullanılmaktadır. Kompakt beton santralleri, beton üretiminde verimlilik sağlaması, maliyetleri düşürmesi ve kalite kontrolünü birinci elden yapması gibi avantajlar sunar.

Kompakt Beton Santrallerinin Avantajları

Beton üretiminde kullanılan sabit beton santralleri ve mobil beton santralleri, her birinin avantajlarına sahip olsa da, özellikle dar alanlarda ve sınırlı zaman aralıklarında beton üretimine ihtiyaç duyulduğunda pratik değillerdir. 

İşte tam bu noktada devreye kompakt beton santralleri girmektedir. Kompakt beton santralleri, mobilite ve performansın mükemmel birleşimini sağlayarak, dar çalışma mekanlarında yüksek performans ile hazır beton üretimini mümkün kılmaktadır.

Projelerimiz

İstanbul Mobil Santral Projesi

Nevşehir Sabit Santral Projesi

Nevşehir Sabit Santral Projesi

Irak Mobil Santral Projesi

Neden MRM?

MRM Misyon

MRM Beton Santralleri için hazır beton santrali demek, kaliteli üretimden başarılı bir kuruluma, satış sonrası eğitimden servis hizmeti ve yedek parça teminine kadar olan çok geniş bir süreci kapsar. MRM, tüm bu süreçlerde müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak onları memnun etmeyi ve gönüllerini kazanmayı amaçlar. Sorunun bir parçası olmak yerine oluşabilecek sorunları en hızlı biçimde ve en doğru şekilde çözmeyi hedefler. Tüm müşterileriyle güvene dayalı, kalıcı ve samimi ilişkiler oluşturmaktır.

MRM Vizyon

MRM Beton Santralleri, sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve büyümeyi ilke edinmiştir. Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen koyduğu hedeflere başarıyla ulaşmıştır. Orta vadede  ihracat rakamlarını daha da artırarak ülke ekonomimize daha fazla katma değer sağlamak öncelikli hedefidir.

Satış öncesi ve sonrası uyguladıkları iş politikalarında kalite, çevre ve sağlık ve güvenlik ile tüm katılımların katılımıyla gelişim ve sürekli gelişim sağlayan bir yönetim anlayışı benimsemiştir.

Üretim kalitesi ve engin tecrübesi, sahadaki uzmanı ve güçlü makine parkuru sayesinde elde ettiği yüksek ürün sayesinde, en ağır koşullarda sorunlara neden olmayan bitkiler üretmektedir. Düşük işletme maliyeti ve yüksek verime sahip entegre bir şekilde çalışırlar.

Sektöründe kendi alanında en uzmanlaşmış firma olup, yalnızca hazır beton santralleri ve yan ürünleri üretimi hedefi olarak benimsemiştir. Kurduğu Ar – Ge ve Ar – Ge uzman birimleri ile ürünlerini düzenli olarak geliştirmekte ve geliştirmektedir.

Öngörülen müşterinin ihtiyaç ve taleplerine tam anlamıyla cevap veren misyonuyla oluşturduğu üretim ve hizmet politikasını en iyi şekilde uygular.

Satış sonrası servis hizmeti vererek ve yedek parça temin ederek ortaya çıkabilecek her türlü sorunu derhal çözme yeteneğine sahiptir.

Müşteri taleplerine göre üretim, sevkiyat, montaj gibi işlemleri organize eder ve sorunsuz şekilde yönlendirir.

Tüm nedenlerden başka, müşteri memnuniyeti ve gönül kazanma arzusu, güvene dayalı samimi ve kalıcı ilişkiler kurma arzusu, sunduğu hizmetlerin daima arkasında durma arzusu, MRM Beton Santrali ile çalışmak için daha fazla neden.

tr_TRTurkish
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.