Malatya Mobil Beton Santrali

PROJESİ

Malatya bölgesindeki inşaat projeleriniz için mükemmel bir çözüm sunuyoruz: Malatya Mobil Beton Santrali Projemizi İnceleyin!  Beton ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özel olarak tasarlanan bu projemiz, sektördeki en son teknolojiyi yansıtarak yüksek performans ve verimlilik sunuyor.

Projemizde kullanılan beton santrali modeli olan 120C, inşaat sektöründeki ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlandı. Bu son teknoloji santral, 120 metreküp kapasitesiyle öne çıkıyor. İhtiyacınız olan büyük miktarlardaki betonu hızlı ve hassas bir şekilde üretebilmeniz için ideal bir çözüm sunuyoruz.

Proje Bilgileri & Teknik Özellikler

120C, kara yolu ve deniz yolu ile taşınma kolaylığı sağlamaktadır. Söküm ve montaj kolaylığı sayesinde 4-5 iş günü içerisinde santral kurulmaktadır.

120C mobil beton santralimiz, taşınabilirliği sağlayan tasarımı sayesinde projenin ihtiyaç duyduğu her yerde kullanılabilir. İnşaat sahasına uygun bir şekilde yerleştirilen 120C modeli, hızlı kurulum ve kullanım kolaylığı sunar.

  • Üretim kapasitesi 100 m3/h – 120 m3/h
  • Taşıma şekli 2 adet 40’ konteyner / tır ile
  • Kurulum Alanı 3.800 mm x 31.000 mm
  • Toplam motor gücü 163 Kw
hazır beton santrali üretimi, tasarımı ve imalatı

Sabit Beton Santralleri

Mobil Beton Santralleri

Beton Mikserleri

Silo & Silo Ekipmanları

Proje Görselleri

MALATYA

Proje görsel galerimizde projemizin çeşitli aşamalarından görüntüleri bulabilirsiniz. Bu görseller, mobil beton santralimizin işlevselliğini, kullanımını ve kurulumunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Projemizin kalitesini ve güvenilirliğini vurgulayan bu görseller, doğru beton santrali seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

MRM Concrete Plants
Diğer Projeler

tr_TRTurkish
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.